Civil Aviation Technology College (CATC),IRAN

پنج شنبه, 29 ارديبهشت 1401

کاپیتان محمدی بخش معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی و دکتر علی واحدی سرپرست دانشکده صنعت هواپیمایی مهمان سفره افطار دانشجویان

افطار1کاپیتان محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دکتر واحدی سرپرست دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری مهمان سفره افطار دانشجویان
به گزارش روابط عمومی دانشکده به مناسبت شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و اولین روز حضوری شدن کلاسهای آموزشی، کاپیتان محمدی بخش با همراهی دکتر واحدی سرپرست دانشکده و جمعی از مدیران و مسئولان افطار را میهمان دانشجویان خوابگاه دانشجویی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری بودند و با دانشجویان از نزدیک دیدار و گفتگو کردند و روزه چهاردهمین روز ماه مبارک رمضان را در کنار این دانشجویان افطار نمودند.
این برنامه از یک ساعت قبل از اذان مغرب آغاز و کاپیتان محمدی بخش و دکتر واحدی ابتدا از وضعیت خوابگاه دانشجویی و وضعیت امکانات اتاق های دانشجویان بازدید و ضمن پاسخ به سوالات دانشجویان، پای صحبت های ایشان نشستند.
سپس دانشجویان در نشست صمیمی در محل نمازخانه خوابگاه به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداخته و مشکلات و موضوعات مرتبط با مسائل آموزشی، صنفی و رفاهی را بیان کرده و مسئولین پاسخگوی سوالات بودند.
بیان سوالاتی در خصوص مسائلی همچون وضعیت امریه ، اشتغال، آموزش دروس عملی و تئوری،  گذراندن دوره های کارورزی و... از جمله مطالبی بود که در این نشست مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.
و مراسم با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و صرف افطاری در ساعت ۲۱ به پایان رسید.
روابط عمومی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری