Civil Aviation Technology College (CATC),IRAN

پنج شنبه, 15 خرداد 1399

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در آزمون B1 و B2 سازمان هواپیمایی کشوری


مدارک لازم برای آزمون کتبی
1-تکمیل فرم ( از دفتر آموزش‌های آزاد دریافت کنید )
2-پرداخت مبلغ 000/800 ریال به حساب دانشکده و ارائه فیش به آموزش‌های آزاد( آقای ملکی )
3- اسکن مدارک زیر بر روی لوح فشرده (فایل با فرمت JPEG یا JPG)
الف) شناسنامه ب) کارت ملی ج) یک قطعه عکس د) ریز نمرات و اصل گواهینامه دوره های آزاد و آکادمیک(برای فارغ التحصیلان آکادمیک گواهینامه موقت نیز مورد قبول می باشد) . در ضمن برای فارغ التحصیلان دوره های تطبیقی ،گواهینامه و ریزنمرات دوره آزاد بعلاوه گواهینامه و ریزنمرات گذرانده کاردانی یا کارشناسی الزامی می باشد .
4- تحویل مدارک به منزله آمادگی کامل برای امتحان است و متقاضی در اولین تاریخ ممکن ثبت نام قطعی می شود .       
5-تغییر تاریخ امتحان به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .
6-در صورتی که دانشپذیر برای بار اول در امتحان مردود شود برای امتحان مجدد (نوبت دوم) می بایست مبلغ 000/600 ریال به حساب دانشکده واریز نماید .
7- در صورتی که دانشپذیر برای بار دوم در امتحان مردود شود برای امتحان مجدد (نوبت سوم) می بایست مبلغ 000/800 ریال به حساب دانشکده واریز نماید .
8- نحوه اطلاع رسانی تاریخ آزمونهای کتبی B1 وB2 بر روی سایت دانشکده در قسمت دوره های کوتاه مدت/ اطلاعیه های دوره های کوتاه مدت / آزمون استاندارد سازمان می باشد .
9- برای آگاهی از قطعی بودن تاریخ آزمون و تایید مدارک ارسال شده توسط کارشناسان اداره استاندارد پرواز به سایت medical.cao.ir مراجعه نموده و سپس در خط اول لینک ( رنگ آبی ) کلیک کرده تا اسامی قطعی تایید شده را مشاهده نمایند . لازم بذکر است تا 20 روز قبل از تاریخ امتحان سایت سازمان را چک نمایند، در صورت نبودن اسم متقاضی 20 روز مانده به تاریخ آزمون به واحد آموزشهای آزاد مراجعه نمایند .


    مدارک لازم برای آزمون شفاهی   
1-دانشپذیران بلافاصله پس از قبولی در آزمون کتبی باید نسبت به ثبت نام در آزمون شفاهی اقدام کنند.
2-پرداخت مبلغ 000/600 ریال به حساب دانشکده و ارائه فیش به آموزشهای آزاد ( آقای ملکی )
3-پر کردن فرم APPLICATION (فرم بر روی سایت و در قسمت فرم‌ها بارگذاری شده است)
4-ضمیمه کردن کپی برابر با اصل کلیه مدارک ( کارت ملی، شناسنامه، کلیه مدارک تحصیلی اعم از گواهینامه و ریزنمرات )درضمن برای فارغ التحصیلان دوره های تطبیقی ،گواهینامه و ریزنمرات دوره آزاد بعلاوه گواهینامه و ریزنمرات گذرانده کاردانی یا کارشناسی الزامی می باشد .
5-ارائه APPLICATIONبه انضمام کلیه مدارک به واحد آموزش‌های آزاد جهت مهر و امضا و دریافت آن از دفتر آموزش‌های آزاد .
6-انجام چک پزشکی : دانشپذیر برای چک پزشکی باید کد رهگیری را از آموزش‌های آزاد دریافت کند و به نشانی درمانگاه تابان : تهران – سعادت آباد – خ دادمان – انتهای خ درختی – پلاک 100 مراجعه نمایند .
7-تحویل APPLICATION  به انضمام کلیه مدارک در بند توضیحی 4 و چک پزشکی هنگام مصاحبه به کارشناس مربوطه در اداره استاندارد سازمان .
8-نحوه اطلاع رسانی تاریخ مصاحبه شفاهی : برای آزمون B1 بر روی سایت دانشکده در قسمت دوره های کوتاه مدت / اطلاعیه های دوره های کوتاه مدت / آزمون استاندارد سازمان می باشد . و برای آزمون B2 روزهای سه شنبه به دفتر گواهینامه های سازمان هواپیمایی کشوری مراجعه نمایند .
9- صدور کارت B1 یا B2 حدود سه هفته بعد از قبولی در آزمون شفاهی انجام می پذیرد .