Civil Aviation Technology College (CATC),IRAN

دوشنبه, 23 تیر 1399

الزامات سطح زبان انگلیسی هوانوردی

                                                                             اطلاعیه

                                                          LANGUAGE PROFICENCY RATING

مرکز آزمون LPR  مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در حال حاضر به عنوان تنها مرکز مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری در ایران از مرداد 1397 تاکنون فعالیت می نماید.

متقاضیان محترم جهت شرکت در آزمون، پس از ثبت نام خود در سایت سازمان هواپیمایی کشوری باید به وب سایت مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور مراجعه و از طریق لینک مربوطه جهت رزرو نوبت مصاحبه ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام و واریز هزینه مربوطه (3،000،000ریال) ، متقاضیان از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن (66047875-021) میتوانند از زمان و مکان برگزاری آزمون مطلع شوند.

لازم به ذکر است که در صورتی که متقاضی قصد تغییر تاریخ مصاحبه را داشته باشد باید تا 48 ساعت قبل از مصاحبه درخواست خود را به دفتر LPR دانشکده اعلام نماید و در صورتیکه دیرتر از موعد مقرر موضوع را اعلام نماید و یا اساسا بدون اطلاع قبلی در جلسه حاضر نشود برای تعیین نوبت مجدد باید 1000000 ریال پرداخت نماید.

توصیه میشود حتما قبل از ثبت نام برای شرکت در آزمون، متن سوالات متداول را با دقت بخوانید درصورت صورت داشتن هرگونه سوال و اشکال لطفا با شماره تلفن 66047875 – 021 ارتباط برقرار نمایید. در ضمن، دستورالعمل بهداشتی برای مراجعین محترم در ایام کرونا پیوست می باشد.سوالات متداول 


ثبت نام در آزمون LPRپیوست ها:
دانلود این فایل (دستورالعمل بهداشتی.docx)دستورالعمل بهداشتی.docx[ ]14 Kb